HASANOĞLU, SUUDİ ARABİSTAN’LI ALASİRİ GRUP İLE TÜRKİYE’DE ORTAK YATIRIMLAR İÇİN İLK ADIMI ATTI.

İnşaat sektöründe 25 yıla yakın bir süredir yenilikçi projelere imza atan HASANOĞLU İNŞAAT, geleceğin teknolojilerini, estetik ve fonksiyonellik ile birleştirerek ‘Kalite ve Güven’ in ön planda olduğu yapılar inşa etmek hedefiyle yola çıkmıştır.

Gayrimenkul ve İnşaat sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan HASANOĞLU  İNŞAAT; kamu projeleri ve markalı konut projeleri geliştirme çalışmalarında  bulunmaktadır.

Kurulduğu ilk yıllardan günümüze kadar, kamu alanında ve özel sektörde başarıyla sonuçlandırdığı her projesinde gücüne güç katan HASANOĞLU İNŞAAT, projelerindeki yenilikçi yaklaşımı ve kullanmış olduğu ileri teknoloji ile sektöründe öncü olmayı her zaman başarmıştır.

2000’li yılların başlarında ise, Ar- Ge çalışmaları ve yatırımları sonucu ‘’BANU EVLERİ’’ Markasına hayat veren HASANOĞLU İNŞAAT; markalı konut sektörünün örnek firmalarından biri olmuştur. Adeta Bahçeşehir’in simgesi haline gelen ve markanın bölgedeki ilk projesi olma özelliği taşıyan BANU EVLERİ Bahçeşehir ile bölgenin değerine değer katmıştır. Devam eden süreçte BANU EVLERİ Ispartakule 1, BANU EVLERİ Ispartakule 2 ve BANU EVLERİ Ispartakule 3 Projeleri ile markalı konut sektöründe Aile Odaklı yatırımları ile müşterilerine  hayallerindeki  yaşamı sunmaya devam etmektedir.

HASANOĞLU İNŞAAT ve Grup Şirketleri ; Sektördeki  25 yıllık bilgi birikimini, ülkemizin günden güne büyüyen ekonomik atılım gücüyle birleştirerek  bir süredir gündemine aldığı Suudi Arabistan’ın önemli ailelerinden ve ülkelerinde ki önemli Gayrimenkul Yatırımcılarından olan ALASİRİ AİLESİ’nin TÜRKİYE’ deki temsilcisi ile inşaat sektöründe ortak yatırımlar  yapmak ve projeler geliştirmek amacı ile sözleşme imzalamış bulunmaktadır. Ortaklığın hayata geçireceği ilk proje ise, HASANOĞLU  İNŞAAT’ın  Bahçekent’te bulunan arsa yatırımı üzerinde gerçekleştirilecektir.

 

Basın mensuplarına ayrıntılı bilgi için;

 

HASANOĞLU İNŞAAT

Ezgi YAMAN – 0212 669 84 90