BAŞKANIN MESAJI

BaşkanımızHaluk HASANOĞLU;

Haluk HASANOĞLU;

HASANOĞLU ŞİRKETLER GRUBU olarak;

Çeyrek asrı geride bıraktığımız hizmet hayatımızda müşterilerimize her zaman en iyi ürünü ve hizmeti sunmak için çalıştık. Kurulduğumuz günkü heyecan ve azmi bugün de koruyan bizler; müşterilerimizin, iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın desteğiyle bugünlere geldiğimizi de asla aklımızdan çıkarmadık. Bu sebeple en büyük öncelik olarak gördüğümüz sizlerin güvenini koruyacak kararlar aldık ve önceliğimizi bu doğrultuda belirledik.

Yaptığımız tüm işlerde ahlaki ve etik değerlere sadık kalarak adımlar attık ve herkesin hakkını koruyarak sorunları en uygun şekilde çözmeye gayret ettik. Yenilikçi ve kaliteli hizmetler sunmak için teknoloji, idari ve Ar-Ge konularında kendimizle yarışarak yeni ürünler ve hizmetler sağlamak için çabaladık.

30 yılı geride bırakmanın mutluluğu ve sorumluluğuyla dün olduğu gibi yarın da bu bilinç ve değerler doğrultusunda aynı özveriyi göstereceğimizin sözünü sizlere veriyor, geleceğe ve ülkemize değer katacak çalışmalarımıza devam edeceğimizi bilmenizi istiyoruz.

Bugünlere gelmemizde emeği olan tüm iş ortaklarımıza ve çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

Saygılarımla,
HALUK HASANOĞLU