HASANOĞLU ŞİRKETLER GRUBU 25’İNCİ YILINI KUTLADI

Hasanoğlu Şirketler Grubu tarafından düzenlenen 25’inci yıl gala gecesi Hasanoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu’nun katılımıyla gerçekleşti. Gecede grup bünyesinde 15 yıl ve üzerinde çalışanlara Haluk Hasanoğlu tarafından ödül takdim edilirken, yeni logo ve kurumsal film de katılımcılarla paylaşıldı.

Hasanoğlu Şirketler Grubu tarafından düzenlenen 25’inci yıl gala gecesi 17 Kasım 2018 Cumartesi günü Wow Hotels & Convention Center’da gerçekleştirildi. Hasanoğlu Şirketler Grubu’nun tüm çalışanları, iş ortakları ve misafirlerinin katılım gösterdiği gala gecesinde grup bünyesinde 15 yıl ve üzerinde çalışanlara Hasanoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Haluk Hasanoğlu ve Hasanoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Hasanoğlu tarafından ödül takdim edildi, yeni logo ve kurumsal film katılımcılar ile paylaşıldı.

Gecenin açılış konuşmasını Haluk Hasanoğlu yaptı. Açılış konuşmasında grubun dünü, bugünü ve yarınına yönelik yaptıkları çalışmaları, yenilenen kurumsal imaj ve hedeflerini anlatan Haluk Hasanoğlu, “Kurucumuz rahmetli Mustafa Hasanoğlu’nun öncülüğünde, kalite ve güven prensibiyle, 1993 yılında başlayan hikayemiz; kendisinin çalışma azmi ve geniş vizyonu ile kısa sürede önemli projeleri sonlandırmamızı sağladı. Hem kamu alanında hem de özel sektörde geliştirilen projeler ile çok geçmeden aynı sektörde faaliyet göstermek üzere kurulan grup şirketlerimiz, sektörde hızla yükselmemize vesile oldu. Projelerimizdeki yenilikçi yaklaşım ve kullanmış olduğumuz yüksek teknoloji ile hem kamu alanında hem de özel sektörde farkımızı ortaya koyarak, markamızı daha güçlü ve bilinir bir hale getirdik” dedi.

Haluk Hasanoğlu, “BANU EVLERi ile birlikte ağırlığını özel konut projelerine veren firmamız bugün binlerce aileyi kaliteli ve fonksiyonel yaşam alanlarıyla buluşturmuş olmanın mutluluğunu yaşıyor. Geldiğimiz noktada çeyrek asırlık deneyimimiz ve yenilikçi vizyonumuzla; her zaman başarıya ulaşmak adına çalışıyor ve yolumuza Kurucumuz Mustafa Hasanoğlu’nun ilk günkü heyecan ve disiplini ile devam ediyoruz” diye konuştu.

Mustafa Hasanoğlu Vakfı ile birlikte yürüttükleri projeler hakkında da konuşan Haluk Hasanoğlu, “Ülkemiz için birlik ve beraberliğin daha da önem kazandığı bu günlerde, Mustafa Hasanoğlu Vakfı ile ortak çalışmalar yürütüyor ve değerlerimizi yaşatmaya, bu coğrafyaya olan sorumluluklarımızı yerine getirmeye devam ediyoruz. Odağında insan olan vakfımızla birlikte; eğitim, sağlık, çevre, kültür ve sanat alanlarında birçok önemli çalışmaya destek verdik ve vermeye de devam edeceğiz” dedi.

Değişimin ve gelişimin kaçınılmaz olduğuna inanan bir kurum olarak; logolarını hedefleri doğrultusunda yenilediklerini belirten Haluk Hasanoğlu, “Bugünden itibaren marka kimliğini öne çıkaran, kurumsal yapımızı betimleyen yeni bir logo ile yolumuza devam ediyoruz. Yeni logomuzun, bizi biz yapan değerler ve milli değerlerimiz ışığında tüm çalışma arkadaşlarımız ve iş ortaklarımıza hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Haluk Hasanoğlu,  25 yıl boyunca bizlere verdikleri destek ve emek için tüm çalışanlarına ve geceye katılanlara teşekkür etti. Gala gecesinde, grubun 15 yılı aşkın çalışanlarına Haluk Hasanoğlu tarafından ödül takdim edildi.

Hasanoğlu Şirketler Grubu Hakkında:

1993 yılında Mustafa Hasanoğlu tarafından kurulan Hasanoğlu Şirketler Grubu; gayrimenkul ve inşaat sektörünün önde gelen isimlerinden biri olarak; alt yapı projeleri, konut, ofis, üniversite, hastane ve kamu binaları inşa etme ve geliştirme alanlarında çalışıyor. Projelerindeki yenilikçi yaklaşımı ve kullandığı yüksek teknoloji ile sektöründe öncü firmalardan olan Hasanoğlu Şirketler Grubu, 2000’li yıllarda Ar-Ge çalışmaları ve yatırımları sonucu, BANU EVLERİ markası ile konutta markalaşma projesini başlattı. Hasanoğlu Şirketler Grubu, Bahçeşehir’in simgesi haline gelen ve markanın ilk projesi olma özelliği taşıyan BANU EVLERİ Bahçeşehir ile bölgenin değerine değer kattı. Hasanoğlu Şirketler Grubu, Türkiye’ye değer katan büyük projelerinin yanı sıra, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Mustafa Hasanoğlu Vakfı ile birlikte yürütülen eğitim,  çevre, kültür, sanat ve sağlık alanlarında yapılan çalışmalara da destek veriyor.