HASANOĞLU ŞİRKETLER GRUBU VE İMECE TASARRUF ARASINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.

Hasanoğlu Şirketler Grubu ile İmece Tasarruf A.Ş. arasında iş birliği protokolü 16 mart 2023 tarihinde İmece Genel Merkez Binasında; Hasanoğlu Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Haluk Hasanoğlu ile İmece Tasarruf A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sn. İlhan Soylu ve yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile karşılıklı olarak imza altına alındı.

İnşaat sektörüne hareket katacak bu önemli iş birliğinin İMECE sistemine dahil edilmesi ile İstanbul Ispartakule ve Bahçekent bölgelerinde inşaa edilen BANU EVLERİ projelerine yatırım yapmayı planlayan ve kolay ödeme koşulları ile karlı bir yatırım fırsatı elde etmek isteyen yatırımcılara cazip fırsatlar sunmaktadır.

2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleriyle rahat ve konforlu bir yaşam alanı sunan BANU EVLERİ Projeleri’ne yatırım yapanlar % 40 peşinatla 60 aya kadar vade farksız taksitlerle ev sahibi olabilecekler.

HASANOĞLU ŞİRKETLER GRUBU Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Haluk HASANOĞLU; İMECE ile olan işbirliğine dâhil olan projelerinin detaylarından şöyle bahsetti.

2022 yılının ikinci çeyreğinde BANU EVLERİ Ispartakule 4 projemizin inşaat çalışmalarına başladık. 4 bin 700 metrekare arsa alanı ve 15 bin metrekare inşaat alanına sahip olan proje, tek bloktan oluşuyor. Aile projesi olarak tasarlanan Banu Evleri Ispartakule 4’de göl ve doğa manzaralı 70 daire, 2+1 ve 3+1 seçenekleriyle öne çıkıyor. Projede ayrıca 4 ticari alan bulunuyor. BANU EVLERİ Ispartakule 4 projemiz 2024 Nisan ayında teslim edilecek.

2022’nin son çeyreğinde ise BANU EVLERİ Bahçekent projemizin inşaat süreci başladı. 9 bin 271 metrekare arsa ve 25 bin metrekare İnşaat alanına sahip olan proje, iki ana blok ve ticari bloktan oluşuyor. 2+1 ve 3+1 olmak üzere 84 daire seçeneğine ek olarak 7 ticari alan bulunmaktadır. BANU EVLERİ Bahçekent projemiz 2024 Aralık ayında teslim edilecek.

İmece Tasarruf ile hayata geçirdiğimiz bu iş birliğinin hayırlara vesile olmasını dileriz.

Hasanoğlu Şirketler Grubu Hakkında:

1993 yılından bugüne gayrimenkul ve inşaat sektöründe 10 milyar TL yatırımla 1 milyon metrekare inşaat alanına ulaştıklarını belirten Hasanoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Hasanoğlu, 2000’li yıllarda Bahçeşehir’in simgesi haline gelen Banu Evleri projesiyle konutta markalaşma dönemine geçildiğini vurguladı. Gayrimenkul ve inşaat sektöründe 30 yılı geride bırakan Hasanoğlu Şirketler Grubu; altyapı projeleri konut, ofis, üniversite, hastane ve kamu binaları inşa etme ve geliştirme alanlarında faaliyet gösteriyor. İmza atılan her projede yenilikçi bir yaklaşımla, akıllı teknolojilere yatırım yaparak ilerlediklerini aktaran Hasanoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Hasanoğlu; “Hasanoğlu Ailesi’nin üçüncü kuşak temsilcisi olarak Mustafa Hasanoğlu’nun, 1993 yılında ‘kalite ve güven’ prensibiyle temelini attığı yolda emin adımlarla ilerliyoruz. Dünden bugüne geliştirdiğimiz projelere 10 milyar TL yatırım yaptık ve 1 milyon metrekare inşaat alanına ulaştık” yorumunda bulundu.