SATIŞI TAMAMLANAN PROJELER

BANU EVLERİ Ispartakule 2

Şık ve modern mimarisi, doğayla iç içe olan ayrıcalıklı konumuyla BANU EVLERİ Ispartakule 2, sizi ve ailenizi yaşamı yeniden keşfetmeye çağırıyor.

İstanbul’un stresten uzak, yeni cazibe merkezi Ispartakule de ,18.000 m² alan üzerinde 51.000 m² inşaat alanına sahip olan BANU EVLERİ Ispartakule 2 projesi konforlu bir yaşama ilk adımı atmanız için sizleri bekliyor.

Aile yaşantısına uygun, komşuluk ilişkilerinin önemsendiği projede 1+1 ve 1+0 daire tiplerine İZİN VERMEDİK!

Dört adet 15 katlı apartman bloğu içerisinde 220 dairenin bulunduğu BANU EVLERİ Ispartakule 2’de, daire büyüklükleri 135 m² ile 189 m² arasında değişmekte; 2+1, 3+1 ve 4+1 farklı konut tipleriyle her ihtiyaca cevap vermekte.

Aileniz ve Sizin için Tasarlandı

Aile hayatının güvenliği ve dokunulmazlığı her şeyden önemlidir. Bu felsefe ile BANU EVLERİ Ispartakule 2'de Türk aile yapısına uygun, kullanışlı ve konforlu yaşam alanları oluşturduk.

Sosyal faaliyet alanları ile beş yıldızlı tatil konseptini yaşamamızı sağlayan BANU EVLERİ Ispartakule 2 mutlu bir yaşam adına ihtiyacınız olan tüm konforu evinizde yaşama imkanı sunuyor. Ultra lüx konseptte dizayn edilmiş sosyal faaliyet alanı ile kendinizi şehir ve iş hayatının stresinden arındırabilir, keyif dolu, huzurlu bir yaşamın tadını çıkarabilirsiniz.

Kapalı yüzme havuzu, fitness center, Türk Hamamı, sauna, mescid, basketbol sahası, çocuk parkı, süs havuzu, kamelyalar gibi üniteler ile yaşam standartlarınızı yükseltmek için sizi BANU EVLERİ Ispartakule 2 projesine bekliyoruz.

ProjeÖzellikleri

Lokasyon AVCILAR

Başlangıç Tarihi 2016

Bitiş Tarihi 2018

TOPLAM İNŞAAT ALANI 51.000 m²

ADRES
Tahtakale Mahallesi, Ispartakule Bulvarı, Mine Çiçeği Sok. No: 20 Ispartakule, 34320
Avcılar/İstanbul
Telefon
444 9 313
E-Posta
info@banuevleri.com.tr
YOL TARİFİ