HASANOĞLU & VANLIOĞLU İŞ ORTAKLIĞI

Beykoz'un Çehresini Değiştirecek Kurumsal İş Birliği

Hasanoğlu Şirketler Grubu ve Vanlıoğlu İnşaat; Anadolu Yakası’nın Beykoz ilçesinde yepyeni yaşam alanları inşa etmek için güçlerini birleştirmiştir. Bu iş birliği ile doğayla iç içe, sosyal donatılarıyla öne çıkan, ileri teknoloji, fonksiyonellik, güven ve kaliteyle özdeşleşen lüks konut projeleri geliştirilecektir. 

Gayrimenkul sektöründe 30 yıllık deneyimiyle öne çıkan Hasanoğlu Şirketler Grubu ile 40 başarılı yılı geride bırakan Vanlıoğlu İnşaat; İstanbul’un Beykoz ilçesinde yeşilin, doğanın, lüksün, konforun ve sürdürülebilirliğin iç içe geçtiği yaşam alanları inşa etmek için 2021 yılında önemli bir ortaklığa imza atmıştır. 

Vanlıoğlu İnşaat’ın Beykoz’daki Çengeldere, Fatih,Yavuzselim, Baklacı, Çiftlik ve Görele olmak üzere altı mahalleyi kapsayan arsa ve arazi yatırımlarındaki gücüyle, Hasanoğlu Şirketler Grubu’nun gayrimenkul sektöründeki deneyimi ortak paydada buluşmuştur. Bu altı mahalleye yönelik arsa-arazi yatırımı ve arazi geliştirme çalışmalarına büyük bir hızla devam edilmektedir.

Hasanoğlu Şirketler Grubu ve Vanlıoğlu İnşaat iş birliğinin ardından 2022 yılının ilk yarısında 200 dönüm arsa ve arazi geliştirme hedefine ulaşılmıştır. Beykoz’da ilk kez imara açılan Çengeldere, Fatih,Yavuzselim, Baklacı, Çiftlik ve Görele mahallelerinde arsa geliştirme çalışmaları tamamlanmış ve sözleşmeler imzalanmıştır. Bölge; konumu, doğası, Fatih Sultan Mehmet ve Yavuz Sultan Selim köprülerine yakınlığı, Ümraniye ve Çekmeköy gibi ana merkezlere ulaşım rahatlığıyla dikkat çekmektedir.